Aktualitet

Aksident i trefishtë në Elbasan, plagosen dy persona, makinat bëhen copash














Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:48 - 19/06/21 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Bradashesh. Raportohet se si pasojë e këtij aksidenti dy persona kanë mbetur të plagosur.






Në aksident janë përfshirë tre makina, një “Benz”, një “Audi” dhe një mjet tjetër tip “Toyota”.


Siç shihet nga pamjet e siguruara, makinat kanë marrë dëmtime të mëdha, ndërsa “Audi” ka përfunduar jashtë rrugës në një kanal.







Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat zjarrfikëse, ambulanca dhe policia. Një grup hetimor po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit.



<
>
Elbasan 2 3
1




Etiketa: , ,

Pas