Aktualitet

Aksident i trefishtë në Golem të Kavajës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:45 - 15/09/19 |
mapo.al

Pas aksidentit që la të plagosur katër persona si dhe i mori jetën 55-vjeçarit Agron Qamo, në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në fshatin Leshnicë, një tjetër aksident është regjistruar këtë mbrëmje në Golem të Kavajës.


Burime për mediat bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë një autobus, një furgon dhe një veturë. Mësohet se nuk ka lëndime në njerëz, vetëm dëme materiale.

Etiketa: , ,

Pas