Aktualitet

Aksident i trefishtë në Sarandë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:06 - 02/05/20 |
mapo.al

Një aksident i trefishtë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Gjashtë të Sarandës.Tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën por fatmirësisht nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.


Gazetarja Silvja Sulaj raporton se njëri nga automjetet ka goditur një tjetër që ishte parkuar në një nga korsitë e kësaj rruge.
Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur shkakun e plotë të aksidentit.1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas