Aktualitet

Aksident/ Makina përplas motorin tek “Dëshmorët e Kombit” (FOTO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:13 - 11/10/19 |
ro ot

Një aksident ka ndodhur në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake, një makinë ka përplasur një motor në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ku për pasojë është plagosur drejtuesi i motorit.


Identiteti dhe gjendja e tij shëndetësore ende nuk bëhen të ditura. Mësohet se ky i fundit është transportuar me urgjëncë drejt spitalit për të marrë ndihmë mjekësore. Policia dhe Grupi Hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit. Etiketa: , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas