Aksidenti, shkon në 3 numri i të vdekurve në Tiranë, dy në koma

TIRANË – Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmë në Tiranë. Një makinë ku udhëtonte një familje me pesë anëtarë ka dalë nga rruga dhe është aksidentuar pranë Saukut. Për pasojë raportohet të kenë humbur jetën babai, nëna dhe 2 fëmijë dhe është plagosur rëndë shoferi. Të vdekur mbetën Bardhok Bibaj 62-vjeç, bashkëshortja e tij … Continue reading Aksidenti, shkon në 3 numri i të vdekurve në Tiranë, dy në koma