Aktualitet

Aksident me 5 makina në autostradën Tiranë-Durrës, plagoset pasagjerja


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:03 - 25/09/21 |
mapo.al

Një aksident me pasojë lëndimin e një personi ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës.


Sipas asaj që njofton policia, e plagosura është shtetësja S.M..


Në aksident janë përfshirë pesë mjete, teksa e plagosura ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.Njoftimi i policisë:
Durrës- Më datë 25.09.2021, rreth orës 18:20, në autostradën Tiranë-Durrës, janë përplasur 5 mjete e për pasojë është lënduar pasagjerja e njërit mjet, shtetasja S.M., e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas