Aktualitet

Aksident me pasojë vdekjen e këmbësorit në aksin Lezhë-Milot (Emri)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:09 - 29/11/20 |
mapo.al

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në superstradën Lezhë-Milot.

Bëhet me dije se një automjet ka përplasur një këmbësor duke i shkaktuar edhe vdekjen.


Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë kryqëzimit në Ishull Lezhë, ndërsa sipas asaj që mësohet nga media, viktimë ka mbetur 60-vjeçari Gjon Kola.
Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.


Duhet theksuar se në këtë aks rrugor janë regjistruar disa aksidente fatale për jetët e këmbësorëve.


1


Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas