Aktualitet

Aksident me pasojë vdekjen në qendër të Elbasanit/ Policia në ndjekje të autorit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:01 - 05/08/20 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Elbasan te porta e kalasë. Makina ka përplasur një qytetar, i cili ka gjetur vdekjen sipas burimeve në media.


Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme ku një makinë ka përplasur një qytetar të moshuar.


Drejtuesi i makinës është larguar nga vendi i ngjarjes dhe policia është vënë në ndjekje të personit.


Viktima ende nuk është identifikuar nga policia.


 


Etiketa: , , ,

Pas