Kronika

Aksident me vdekje në aksin Elbasan-Cërrik, makina përplas për vdekje këmbësorin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:25 - 11/01/22 |
mapo.al

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar sot në aksin Elbasan-Cërrik.


Burime zyrtare bënë me dije se një mjet ende i paidentifikuar, ka përplasur një shtetas të moshës rreth 60-65 vjeç, i cili ka humbur jetën.


Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit, identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit si dhe identifikimin e shtetasit që humbi jetën.2
CLOSE
CLOSE
Pas