Aktualitet

Aksident me vdekje në autostradën Fier-Vlorë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:10 - 06/08/21 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së premtes në autostradën Fier-Vlorë, në Panaja.


Mësohet se një e moshuar, e cila ishte duke kaluar rrugën, është përplasur nga një automjet dhe ka mbetur e plagosur.


E moshuara është dërguar me urgjencë në spitalin e Vlorës, por pavarësisht ndërhyrjes së mjekëve, ka ndërruar jetë.1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas