Aktualitet

Aksident me vdekje në Fier-Vlorë, makina përplas 50-vjeçarin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:24 - 13/08/21 |
mapo.al

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë, ku ka humbur jetën një 50 vjeçar.


Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë.


“Në orën 22:20, në autostradën Levan-Vlorë, një automjet, me drejtues shtetasin Y. Xh., ka aksidentuar një këmbësor ende të pa identifikuar, rreth 50 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë”, thotë policia.Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.1
Etiketa: , ,

Pas