Aktualitet

Aksident me vdekje në Fier


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:21 - 01/10/21 |
mapo.al

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier.


Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:40, në vendin e quajtur “Rotondo e parkut” ku shoferi 66-vjeçar i një motori ka përplasur një këmbësor.


Për pasojë, 50-vjeçari ka ndërruar jetë. Drejtuesi i motorit është shoqëruar në Komisariatin e Fierit.Njoftimi
Informacion paraprakSot rreth 19:40, në vendin e quajtur “Rotondo e parkut” shtetasi Sh. K., 66 vjeç, banues në Fier, duke drejtuar motomjetin tip “Honda” ka përplasur një këmbësor, rreth 50 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.
Eshtë shoqëruar shtetasi Sh. K në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet procedurale. Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.Lexo edhe :  E mitura denoncon 63-vjeçarin për ngacmim seksual! Zbulon çfarë ndodhi
1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas