Aktualitet

Aksident me vdekje në Kombinat, detajet e para nga vendngjarja


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:41 - 17/08/21 |
mapo.al

Një person ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme si pasojë e një aksidenti në Tiranë.


Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:00 në “Misto Mame” ku dyshohet se janë përfshirë në aksident rrugor mjeti me drejtues I. H., 39 vjeç dhe mjeti me drejtuese B. G., 32 vjeçe.


Si pasojë ka humbur jetën një këmbësore ende e paidentifikuar, rreth 50 vjeçe. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për sqarimin e rrethanave të aksidentit.1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas