Aktualitet

Aksident me vdekje në Prrenjas, humb jetën 24-vjeçari

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:52 - 10/07/20 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Prrenjas, ku një 24-vjeçar ka humbur jetën. Automjeti ka humbur kontrollin dhe ka goditur kalimtarin.


24-vjeçari ishte duke ecur në trotuar kur u godit nga makina. Disa persona i dhanë ndihmën e parë, por ai nuk ka mund të mbijetojë.


Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton pë shkaqet e aksidentit. Paraprakisht dyshohet se makina ishte me shpejtësi.
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas