Aktualitet

Aksident në aksin Fier-Patos, i riu me “Benz” përplas kalimtarin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:22 - 24/02/21 |
mapo.al

Një kalimtar është përplasur mbrëmjen e sotme nga një makinë në Fier. I plagosuri është transportuar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:35, në aksin rrugor Fier-Patos.


Drejtuesi i makinës tip “Benz” që shkaktoi aksidentin është një 33-vjeçar me inicialet D. Xh., ndërsa i plagosuri ende nuk është identifikuar.
Drejtuesi i makinës është shoqëruar në polici. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


1Etiketa: ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas