Aktualitet

Aksident në aksin Korçë-Maliq, humb jetën shoferi
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:59 - 07/12/19 |
mapo.al

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot pasdite në aksin rrugor Korçë-Kapshticë, në afërsi të fshatit Rrëmbec. Makina ka dalë nga rruga dhe për shkak të përplasjes, dyshohet se një person (shoferi) ka humbur jetën, pasi mjeti mund ta ketë zënë poshtë.


Policia është nisur drejt vendngjarjes për të zbardhur rrethanat e plota të aksidentit. Gjithashtu në vendngjarje kanë shkuar ambulanca dhe zjarrfikësja.


Vijon…

Etiketa: , , , ,

Pas