Aktualitet

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, dy të plagosur

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:46 - 09/01/20 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër. Sipas raportimeve nga vendngjarja dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Për pasojë, mësohet se dy persona janë plagosur.Identitetet e tw plagosurve ende nuk bëhet me dije por mësohet se janë nisur me urgjencë drejt spitalit për të marrë ndihmë mjekësore.


Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e aksidentit. Dyshohet se shkak i përplasjes mes mjeteve është bërë shpejtësia tej normave të lejuara.
1

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas