Aktualitet

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër/ Përplasen dy makina, plagosen 4 persona
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:18 - 31/10/20 |
mapo.al

Bëhet me dije se një aksident ka ndodhur në asin rrugor Lezhë-Shkodër mbrëmjen e sotme.


Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe njëra ka dalë jashtë rruge.


Si pasojë e aksidentit raportohen 4 të plagosur  të cilët janë transportuar për në spital.Përplasja mes mjeteve ka qenë shumë e fortë, duke sjellë dëmtimin e tyre.


Nga aksidenti, është bllokuar qarkullimi përgjatë superstradës Lezhë – Shkodër.


 


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas