Aktualitet

Aksident në autostradë, “Skoda” kapërcen mbi bordurën dhe “Chevrolet”-in (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:02 - 16/01/20 |
mapo.al

Aksident i frikshëm në autostradën Tiranë-Durrës, në sensin në drejtim të kryeqytetit. Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të enjte, pranë tregut ushqimor.


Nga fotot që sjell MAPO  shihet se një mjet tip “Skoda” me targa të Tetovës është përplasur me një “Chevrolet” tip SUV. Përveç dëmeve materiale, nga policia nuk është raportuar për persona të lënduar.


Automjetet e përfshira në aksident në Tiranë-Durrës
Etiketa: ,

Pas