Aktualitet

Aksident në autostradën Shkodër- Lezhë/ Makina përplas biçikletën, humb jetën një person

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:08 - 13/07/20 |
mapo.al

Një aksident me pasoja fatale ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Shkodër- Lezhë, rreth orës 06:00 të mëngjesit.


Mësohet se një makinë ka përplasur një person që po lëvizte me biçikletë. Si pasojë e aksidentit, drejtuesi i biçikletës ka ndërruar jetë.


Policia ka shoqëruar drejtuesin e automjetit dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.
Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas