Aktualitet

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina përplaset me trafikndarësen


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:09 - 07/05/21 |
mapo.al

Një aksident është shënuar këtë mbrëmje në autostradën Tiranë – Durrës, në afërsi të Vorës


Sipas raportimeve, makina tip “Ford” me targa ‘AA 236 RK’, ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me trafikndarësen.


Mësohet se në makinë, po udhëtonin 4 persona, tre djem dhe një vajzë. Fatmirësisht veç dëmeve materiale nuk ka pasur të lënduar.1


Etiketa: ,

Pas