Kronika

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, trafik kilometrik

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:37 - 20/05/18 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur në autostradën Tiranë – Durrës para pak minutash. Një mjet ka përplasur atë që ishte duke lëvizur para tij dhe dëmtimet janë të shumta, siç shihet edhe në foto.


Njeri nga mjetet ka targat “AA 902 CM” dhe tjetri “AA 673 RV”.


Nuk dihet nëse ka të plagosur.


Autostrada është bllokuar dhe qindra mjete janë në pritje në një radhë të gjatë kilometrike.


Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

<
>
auto_32857195_2189047951318873_348822812691005440_n_11526815387 auto_32857195_2189047951318873_348822812691005440_n1526815391 auto_32919071_2189048007985534_2844506919735918592_n1526815390 auto_32930934_2189047971318871_6082911187178094592_n1526815389 auto_32941408_2189047927985542_2484505565598842880_n1526815392 auto_32943709_2189047924652209_7977628476435857408_n1526815388 auto_33079973_2189048014652200_3477817744659841024_n1526815393


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas