Aktualitet

Aksident në Berat, plagosen rëndë 2 persona (Emrat)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:34 - 21/09/20 |
mapo.al

Mëngjesin e sotëm një aksident me dy të plagosur rëndë ka ndodhur në Bera .


Të plagosurit, Sotir Avrami, 68-vjeç dhe Spiro Veshi, 63-vjeç, janë transportuar në spitalin Rajonal të Beratit ku po marrin mjekim.


Sipas një rindërtimi paraprak të ngjarjes nga policia, ata ishin duke lëvizur me një biçikletë që është përplasur nga një furgon.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas