Aktualitet

Aksident në Durrës, makina përplas motorin, dy të plagosur në spitalBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:17 - 19/09/20 |
mapo.al

Dy persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës orës 16:50.


Një makinë përplasi një motor në fshatin në Pjezë në aksin Plepa-Ndroq, rruga e vjetër Durrës -Tiranë.


Drejtuesi i motorit dhe pasagjeri janë dërguar në spital dhe mësohet se ndodhen jashtë rrezikut për jetën.Policia ka nisur hetimet për aksidentin.
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas