Aktualitet

Aksident në Elbasan, makina përplas të riun me motor, dërgohet në spital


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:51 - 25/06/21 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Elbasan. Mësohet se mjet ka përplasur një të ri i cili po udhëtonte me motor.


Burime bëjnë me dije se i riu ndodhet në spitalin e Elbasanit ku po merr ndihmë mjekësore në kirurgji.


Gjendja e tij raportohet jashtë rrezikut për jetën. Rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta ndërsa policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje.1Etiketa: , ,

Pas