Aktualitet

Aksident nē Elbasan, plagoset një person, shoferi ‘zhduket’


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:14 - 24/09/21 |
mapo.al

Një aksident është regjistruar këtë mbrëmje në aksin Elbasan-Peqin, ku një 56-vjeçar ka mbetur i plagosur. Ngjarja ndodhi rreth orës 20:05, në fshatin Murras.


Burime zyrtare nga policia bënë me dije se një mjet ende i paidentifikuar, ka aksidentuar shtetasin me inicialet V.H , 56 vjeç, banues në Cërrik, i cili po qarkullonte me biçikletë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e drejtuesit të mjetit dhe zbardhjen e shkakut të aksidentit.1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas