Aktualitet

Aksident në Elbasan, plagoset një person


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:08 - 04/09/21 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Katund i Ri në Elbasan.


Sipas raportimeve nga vendngjarja, në aksident janë përfshirë dy makina.


Për pasojë, një person ka mbetur i plagosur. Identieti i tij ende nuk dihet, ndërsa është transportuar me ambulancë drejt spitalit.Shkaqet dhe rrethanat e aksidentit ende nuk janë bërë me dije, ndërsa policia ka nisur hetimet.1
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas