Aktualitet

Aksident në Fier, makina përplas motorin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:03 - 13/10/21 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Mbrostar ku një person ka mbetur i plagosur. Raportohet se rreth 20:15, E. S duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka përplasur një motor dhe për pasojë ka mbetur i dëmtuar drejtuesi i motorit i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.


Është shoqëruar shtetasi E. S në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet procedurale. Grupi hetimor po punon për identifikimin e shtetasit të dëmtuar dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.


2

Etiketa:

Pas