Aktualitet

Aksident në Fushë Krujë, dy të plagosur (Foto)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:18 - 08/03/20 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në Fushë Krujë. Sipas informacioneve paraprake, dy automjete janë përplasur dhe për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur. Identitetet e tyre ende nuk bëhen me dije por mësohet se janë transportuar drejt spitalit për të marrë ndihmë mjekësore.Policia dhe Grupi Hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e aksidentit. Dyshohet se shkak i përplasjes është bërë shpejtësia tej normave të lejuara.

1

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas