Aktualitet

Aksident në Greqi, humb jetën 41-vjeçari shqiptar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:31 - 01/05/21 |
mapo.al

Një shqiptar ka ndërruar jetë në zonën e Imathias, në Greqi


41-vjeçari shqiptar, identiteti i të cilit nuk është bërë me dije nga mediat greke, ka humbur jetën gjatë një aksidenti automobilistik.


Aksidenti ndodhi në kilometrin e 8-të të rrugës Alexandria-Giannitsa, kur makina me të cilën po udhëtonte shqiptari doli nga rruga dhe u përmbys, duke i kushtuar jetën.“Thestival” ka publikuar edhe pamje nga momenti i aksidentit, por nuk bën me dije identitetin e shqiptarit.Ndërkohë, autoritetet kanë nisur nga puna për të zbardhur shkakun e aksidentit që rezultoi fatal për shqiptarin 41-vjeçar.1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas