Aktualitet

Aksident në Korçë – 4 të plagosur, një person bllokohet në makinë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:16 - 01/03/21 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Korçë, në vendin e quajtur “Dritat e verdha”.


Sipas informacioneve paraprake mësohet se dy mjete janë përplasur me njara-tjetrën ndërsa raportohet për 4 të plagosur.


Policia dhe mjetet zjarrfikëse ndodhen në këto momente në vendngjarje.Njëri nga të lënduarit raportohet se është ende në makinë, për shkak se si pasojë e përplasjes së fortë nuk hapen dyert e automjetit.
1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas