Aktualitet

Aksident në Ksamil, makina përplas dy mjete të parkuara, plagoset i riu (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:20 - 18/08/21 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Ksamil


Si pasojë e shpejtësisë, shoferi ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë është përplasur në rrethimin e një biznesi dhe njëherësh ka dëmtuar edhe dy mjete të parkuara.


Automjeti tip “BMW” me drejtues Ajet Aledini, 31 vjeç, është dëmtuar si pasojë e përplasjes, ndërkohë që 31-vjeçari ka pësuar lëndime të shumta dhe është transportuar fillimisht në spitalin e Sarandës për ndihmë mjekësore e më pas në Tiranë.<
>
aksidenti-Ksamil-6 aksidenti-Ksamil-5 aksidenti-Ksamil-2 aksidenti-Ksamil-4 aksidenti-Ksamil-3 aksidenti-Ksamil-7
1Etiketa: , ,

Pas