Aktualitet

Aksident në Laç, humb jetën 55-vjeçariBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:43 - 22/09/20 |
mapo.al

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur këtë mbrëmje në Laç.


Sipas raportimeve nga vendngjarja, një automjet, ka përplasur një biçikletë, dhe për pasojë, ka ndërruar jetë drejtuesi i kësaj të fundit, D.F., 55 vjeç.


Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut  dhe rrethanave të ngjarjes.Kurbin/Informacion paraprak


Në aksin rrugor Laç-Patok, mjeti me drejtues shtetasin A.Gj., është përplasur me mjetin me drejtues A.K.,si dhe është përfshirë në aksident dhe një biçikletë me drejtues shtetasin D.F.,55 vjeç, ku për pasojë ka ndërruar jetë.


Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut  dhe rrethanave të ngjarjes.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas