Aktualitet

Aksident në Lezhë, përplasen tre automjete


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:50 - 17/07/21 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur në superstradën Lezhë- Shkodër, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona.


Mësohet se aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur lagjia e “Ish-Frutores”, ku janë përfshirë 3 automjete.
Të plagosurit janë nisur drejt spitalit, ndërkohë që policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes, ku po hetohen rrethanat dhe shkaqet e aksidentit.

 

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas