Aktualitet

Aksident në Librazhd – 3 të plagosur dërgohen me urgjencë në spital


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:47 - 01/02/21 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Librazhd-Përrenjas.


Një furgon mallrash është përplasur me një makinë tip “Benz”, pranë një lokali.


Për pasojë, kanë mbetur të plagosur 3 persona. Ata janë dërguar me urgjencë në spitalin e Librazhdit, dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Paraprakisht dyshohet se shkak është bërë lagështira në rrugë si pasojë e reshjeve të shiut.Për zbardhjen e rrethanave të aksidentit, Policia po vijon punën. 

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas