Aktualitet

Aksident në Librazhd-Prrenjas, një i plagosur rëndë (Emri)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:00 - 03/12/19 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mesditë në aksin rrugor Librazhd-Prrenjas. Sipas informacioneve paraprake, dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë Astrit Çoça.


Në aksident janë përfshirë një automjet tip “Fiat Punto” dhe një BMW X3”. Policia ndodhet në vendngjare për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e aksidentit.


Nga dyshimet e para mësohet se një nga automjetet ka humbur kontrollin për shkak të lagështirës dhe për pasojë është përplasur mjetin tjetër.1Etiketa: ,

Pas