Aktualitet

Aksident në Llogara, plagosen dy persona


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:55 - 26/07/20 |
mapo.al

Një aksident me pasojë plagosjen e dy personave ka ndodhur këtë mbrëmje në Llogara.


Sipas informacioneve paraprake, në aksident janë përfshirë dy automjete në afërsi të fshatit Dukat.


Identitetet e të plagosurve ende nuk bëhen me dije, por mësohet se janë dërguar drejt spitalit për të marrë ndihmë mjekësore.Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.
Dyshohet se aksidenti ka ndodhur për shkak të një parakalimi të gabuar. 

1


Etiketa: , ,

Pas