Aktualitet

Aksident në Lungomare, makina del nga rruga (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:08 - 29/11/20 |
mapo.al

Një aksident automobilistik raportohet të ketë ndodhur në shëtitoren e Lungomares në Vlorë.


Sipas informacioneve, drejtuesja e mjetit me targa AA068VX ka humbur kontrollin e mjetit dhe është aksidentuar.


Makina ka pësuar dëme në pjesën anësore dhe të përparme,teksa drejtuesja është dërguar me urgjencë në spital.Sakaq policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje.
1
Etiketa: , ,

Pas