Aktualitet

Aksident në Milot, 4 persona dërgohen me urgjencë drejt Traumës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:03 - 05/10/21 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Milot-Rrëshen ku si pasojë e përplasjes së dy automjeteve janë lënduar katër persona.


Policia njofton se ata janë dërguar në spitalin e Traumës për të marrë ndihmë të specializuar mjekësore.


“Rreth orës 16:55, në aksin rrugor Milot-Rrëshen, në Skuraj, automjeti tip “Renault” është përplasur me mjetin tip “Ford”, ku si pasojë kanë marrë dëmtime 4 shtetas dhe janë transportuar në spitalin e Traumës, Tiranë.‘Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.
1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas