Aktualitet

Aksident në Pukë, një i vdekur
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:00 - 22/01/21 |
mapo.al

Një person ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në fshatin Dedaj në Pukë.Viktima është me inicialet M.L. Mësohet se personi që ndërroi jetë nga aksidenti, ishte duke lëvizur me një motor dhe dyshohet se humbi kontrollin duke rënë nga ura.


Mungesa e ndriçimit në rrugë dhe shpejtësia dyshohet se kanë qenë shkak i aksidentit. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.
1

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas