Aktualitet

Aksident në Rrugën e Kavajës, makina përplas këmbësorin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:38 - 02/07/20 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur mëngjesun e sotëm, rreth orës 07:00, në rrugën e Kavajës, në Tiranë, ku një makinë ka përplasur një këmbësor.


I plagosuri, me iniciale H.B. është dërguar menjëherë në spital për ndihmë mjekësore.


Ndërsa drejtuesi i makinës, i identifikuar si E.Z., është shoqëruar në polici për sqarimin e rrethanave të aksidentit.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të aksidentit.Njoftimi i Policisë:Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 02.07.2020, rreth orës 07:00, në rrugën e Kavajës, mjeti me drejtues shtetasin E.Z., ka aksidentuar këmbësorin shtetasin H.B., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit u shoqerua në ambientet e Komisariatit Nr.2, për veprime të metejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas