Aktualitet

Aksident në Rrugën e Kombit, humb jetën këmbësori

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:13 - 15/11/19 |
mapo.al

Një burrë ka humbur jetën në Rrugën e Kombit, pasi është përplasur nga një makinë. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Gëziq, pranë Mirditës, ku këmbësori u përplas për vdekje.


Policia po kryen verifikime nëse makina ka qenë me shpejtësi dhe për këtë arsye ka shoqëruar drejtuesin e mjetit. Këmbësori ishte duke kaluar rrugë, kur u godit për vdekje.


 


 Etiketa:

Pas