Aktualitet

Aksident në Sauk, makina përplas dy persona me biçikletë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:21 - 22/05/20 |
mapo.al

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e kësaj të premte te mbikalimi i Saukut.


Ka qenë një automjet me drejtues S.K i cili ka përplasur dhe dëmtuar dy persona që po lëviznin me biçikletë.


Dy të aksidentuarit janë dërguar menjeherë në spital, dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.


Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas