Aktualitet

Aksident në Shkodër, përplasen 2 makina, të plagosurit në spital


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:41 - 30/05/21 |
mapo.al

Dy persona janë plagosur mbrëmjen e sotme si pasojë e përplasjes së dy makinave në aksin Shkodër-Muriqan.


Raportohet se në aksident u përfshinë një makinë tip “Benz” me një “Volkswagen Sharan”.


Të plagosurit janë transportuar në spitalin e Shkodrës ku po marrin mjekim dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Ndërsa grupi hetimor ka nisur punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.6
Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas