Aktualitet

Aksident në Tiranë/ Automjeti përplas 15-vjeçarin në Tufinë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:46 - 13/08/20 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tufinë të Tiranës ku drejtuesi automjetit me inicialet A.A ka përplasur një 15-vjeçar me inicialet G.N.
I mituri është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, shkruhet në njoftimin e policisë.


Njoftimi i policisë:


Tiranë/Informacion paraprak


Më datë 13.08.2020, rreth orës 20:40, në Tufinë, mjeti me drejtues shtetasin A.A., ka aksidentuar fëmijën e mitur me iniciale G.N., 15 vjeç, i cili u dërgua menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.
Drejtuesi i mjetit ndodhet në vëndngjarje.


Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.Etiketa: , ,

Pas