Kronika

Aksident në Tiranë, automjeti përplas 69-vjeçarin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:46 - 12/06/19 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën “Ali Demi” në Tiranë. Sipas raportimeve  nga vendgjarja, mjeti me drejtues shtetasin I. S ka humbur kontrollin duke u përplasur me një nga shtyllat buzë rrugës,si pasojë është aksidentuar një këmbësor R.E., rreth 69 vjeç,i cili u dërgua në spital nën kujdesin mjekësor.


Njoftimi i Policisë


Tiranë/Informacion Paraprak


Në rrugën Ali Demi në afërsi të kryqëzimit mjeti me drejtues shtetasin I. S ka humbur kontrollin duke u përplasur me një nga shtyllat buzë rrugës , si pasojë është aksidentuar një këmbësor R.E., rreth 69 vjeç, i cili u dërgua në spital nën kujdesin mjeksor.


Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor ku vijon punën për zbardhjen e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.


Etiketa: , , , ,

Pas