Aktualitet

Aksident në Tiranë/ Motori përplas të miturin me biçikletë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:54 - 06/08/20 |
mapo.al

Në mbrëmjen e sotme në Tiranë rreth orës 22:10, te 21 dhjetori, një motor me drejtues shtetasin SH.K., është përplasur me biçikletë që drejtohej nga A.H., 8 vjeç, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën, shkruhet në njoftimin e policisë.


Njoftimi i Policisë


Tiranë/Informacion paraprak


Me datë 06.08.2020, rreth orës 22:10, tek 21 Dhjetori, mjet motorr me drejtues shtetasin SH.K., është përplasur me biçiklistin e mitur A.H., 8 vjeç, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Drejtuesi i motorrit ndodhet në vendngjarje.


Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.Etiketa: , ,

Pas