Aktualitet

Aksident në Tiranë-Durrës, “Fordi” përplas për vdekje 60-vjeçarin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:58 - 11/09/21 |
mapo.al

Një aksident me vdekje ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës.


Automjeti tip “Ford” ka përplasur për vdekje këmbësorin 60-vjeçar.


Shoferi i automjetit është shoqëruar në komisariatin e Policisë.NJOFTIMI NGA POLICIADurrës/ Informacion paraprak.Më datë 11.09.2021, në orën 16:40, në aksin rrugor Tiranë-Durrës, shtetasi A. A., 62 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Ford”, ka aksidentuar një shtetas këmbësor ende të paidentifikuar, rreth 60 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

4


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas