Aktualitet

Aksident në Tiranë-Durrës, përplasen dy automjete

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:28 - 16/06/19 |
mapo.al

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës. Në aksident janë përfshirë dy makina, ndërsa nuk dihet nëse ka persona të lënduar.


Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit, ndërsa mësohet se si shkak i tij janë krijuar radhë të gjata në lëvizjen e automjeteve.

Etiketa: ,

Pas