Aktualitet

Aksident në Tiranë, makina përplas 17-vjeçarin me biçikletë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:57 - 08/05/20 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në rrugën “Don Bosco” në Tiranë. Ka qenë një automjet me drejtues H.M, që ka përplasur 17-vjeçarin me biçikletë, A.M.


I aksidentuari ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.


Njoftimi i policisë


Më datë 08.05.2020, rreth orës 17:20, në rrugën “Don Bosco”, një mjet me drejtues shtetasin H.M., ka aksidentuar biçiklistin A.M., 17 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.


Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas